niedziela, 26 lipca 2015

NOWY ADRES BLOGA!

Kochani!
Jak widzicie po tytule, przenoszę się na inną domenę. Od teraz będę publikowała posty na blog.pl 
Adres zostaje ten sam paulinas-imagination, jednakże końcówka już nie będzie blogspot.com a blog.pl 
Mam nadzieję że nie sprawiam Wam tym wielu kłopotów zarówno z zapamiętaniem nazwy jak i odnalezieniem się na nowej stronie, jednakże sytuacja zmusiła mnie do zmiany. Od dłuższego czasu miałam problemy z Blogspotem,  bardzo źle mi działał i naprawdę odwlekałam to bardzo długo, aż w końcu podjęłam decyzję. Żal mi rozstawać się z tym blogiem, miałam tutaj mnóstwo Waszych komentarzy, pełno ciepłych słów i z wielkim bólem  przeniosłam się na inną domenę. Jednakże wiem, że sprawi to, że publikowanie postów stanie się przyjemnością a nie udręką. 
 Mam nadzieję, że wypełnicie nowe miejsce, sprawicie, że pokocham je tak bardzo jak tego bloga. Łączna ilość wyświetleń tutaj przekroczyła 400 tysięcy i to pokazuje jaka siła w Was drzemie.  Proszę tchnijcie życie w nową stronę, która jak na razie jest dość "sucha". Cały czas pracuję nad nowym wyglądem i nie ukrywam, że liczę na Wasze uwagi. 
Dobra wiadomość jest taka, że na nowej stronie czeka na Was nowy post, a kolejne będą pojawiały się naprawdę często. Obiecuję! 
Przepraszam Was za wszelkie niedogodności, ale mam nadzieję, ze mnie zrozumiecie. 
Adres mailowy zostaje ten sam paulina.opowiadania@gmail.com
mój snapchat npaulinaa
instagram paulina.opowiadania

5 komentarzy:

 1. Mam problem ze znalezieniem twojego bloga ,nic nie skutkuje masakra

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam problem z dostaniem się na Nowy adres bloga gdy wpisuje adres twojej strony http://paulinas-imagination.blog.pl/ to wyskakuje taki komunikat: ta strona internetowa zawiera pętlę przekierowań. :( dziewczyny czy wy też macie taki problem ? :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Próbowałaś może z innej przeglądarki? Nadal wyskakuje ci błąd? :(

   Usuń
 3. Kiedy nowe ,,The new life" na Twoim blogu (tym nowym) ? Minął już miesiąc, nie mogę się doczekać :(

  OdpowiedzUsuń