środa, 24 grudnia 2014

Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, chciałabym Wam życzyć dużo szczęścia i radości na ten świąteczny czas. Spędźcie te chwile w rodzinnym gronie, zatrzymując się na chwilę nad otaczającą aurą. Bo to nie śnieg, prezenty czy choinka czynią ten czas wyjątkowym, to jest drobny dodatek, tło do tego co jest najważniejsze. Najważniejsi są ludzie. Poświęćcie się rodzinie, bliskim, przyjaciołom. Zażegnacie spory i wszelkie inne nieporozumienia. Zróbcie wszystko, by ten czas był magiczny.
Dbajcie o swoje zdrowie. Niestety bardzo często nie pamiętamy by dbać o siebie, a bez zdrowia wszystko staje się trudniejsze. Niestety, dopiero jak człowiek zostanie przykuty do łóżka, to zdaje sobie z tego sprawę…
Życzę Wam wspaniałych prezentów pod choinką, pamiętajcie, że ważne byście sami sobie dali jakiś prezent. Uwierzcie mi, że to Wy wiecie co dla Was jest najlepsze. Od kilku lat stosuję tą praktykę i sprawdza się!

Najedzcie się do syta, śmiejcie się do bólu brzucha, raczcie ludzi pozytywną energią, a sami nabierzcie siły na nadchodzący Nowy Rok!

4 komentarze:

 1. Kiedy jasna gwiazdka blysnie
  Niech Ci serce radosc scisnie
  Niech choinka jasno swieci
  Niech nadziei plomien wznieci
  Niech koleda zabrzmi w kolo
  Niech swiat smieje sie wesolo
  Bedzie milo i serdecznie
  A Twe szczescie niech trwa wiecznie.
  Wesolych Swiat i Szczesliwego Nowego Roku ! wszystkiego najlepszego :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo I nawzajem :* Ewa

  OdpowiedzUsuń
 3. Wzajemnie kochana. Zdrówka przede wszystkim! By ten czas był magiczny i zapamiętany na długo. Wesołych Świąt :) /Nieś

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziekuje i wzajemnie. Zycze Ci duzo zdrowia i spedzenia swiat w rodznnej atmosferze. :) Ola

  OdpowiedzUsuń